Bizim işimizin temel taşlarını rekabet, kalite, güven ve hızlı karar verebilmek oluşturmaktadır.

Uzmanlaştığımız konu en iyi kesim ve kalitedeki pırlantayı uluslararası pırlanta piyasasında en uygun fiyatlara bulmak ve rekabetçi bir teklif ile müşterilerimize sunmaktır.

Uluslarası ticaret yapan bir ekip olarak saldırgan ve rekabetçi bir yapılanma içindeyiz. Her zaman daha uygun fiyatlı pırlantaları bulup, aynı kalite standardlarına sahip bir pırlantayı rakiplerimizden daha iyi fiyatlara müşterilerimize ulaştırmak tek hedefimizdir.

Tüm aracıları ortadan kaldırıyoruz.
Doğrudan DTC “sightholder” lar ile çalışıyoruz.
Günlük olarak piyasadan ikinci el pırlantaları satın alıyor, bunları değerlendiriyor ve yeniden satışa sunuyoruz.

Bugünün bir aile şirketi, yarının kurumsal yapısını hedefleyen bir organizasyon adayı olarak, yaptığımız işten gurur duymaktayız. Size elimizden geldiği kadar piyasa tecrübelerimize dayanarak en iyi fiyatı ve servisi vermeyi hedef olarak seçtik.

Amacımız ABD’deki www.bluenile.com örneği gibi, Türkiye’de pırlanta piyasasına yön verebilecek büyüklüğe gelmektir.

Bizden pırlanta tektaş satın alırken emin olacağınız şeylerden biri de, size fiyatı ve kalitesi en dengeli pırlantayı sunmak için elimizden geleni yapacağımızdır.

Kendimize bu konuda çok güveniyoruz.

Biliyoruz ki internet üzerinden pırlanta tektaş veya mücevher almak hiç de kolay bir şey değildir. İnternetten pırlanta mücevher almak konulu sayfamızı mutlaka inceleyin.

İnternet üzerinden alırken herhangi bir şekilde ürünü görmeden ve dokunamadan alıyorsunuz. Ancak pırlanta almak ile internetten araba, video kamera veya telefon almak arasında inanın pek fark yoktur. Özellikleri çalışı, fiyatları karşılaştırır ve kimin doğru söylediğine inanıyorsanız onlarla çalışırsınız.

Bazen ekranda gördüğünüz şey , gerçekteki ile farklı olabiliyor. Bu yüzden elimizden geldiğince ürün sayfalarımızda size yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ürünlerimiz ekranda görülen ile aynıdır. Sizden ricamız ürününü ekrandan seçerken lütfen detaylar üzerine azami dikkat etmeniz.

Umarız dükkanımızı yeteri kadar bilgilendirici ve yardımcı bulursunuz. Eğer bize bir sorunuz olursa lütfen bize mesaj atın.

www.pirlantatektas.com herhangi bir web sitesi üzerinden mücevher satan firma değildir. Genelde firmalar ya iyi kuyumcudur ya da web i biraz bilen kuyumculuk ile ilgisi olmayan kişilerle beraber oluşturulmuş sitelerdir.

Bizim farkımız burada ortaya çıkmaktadır.

Hem internet üzerinden en çok satış yapan kişileriz, hem GittiGidiyor tarafından örnek gösterilen bir dükkanımız oldu, hem de bizler sizden ayrı kaldığımız sürede tüm gerekli yurtiçi ve yurtdışı kurslara katılıp Pırlanta Sertifikalandırılması hakkında sertifikalara sahip olduk.