Eğitim – Uluslararası Tecrübe – Bilgi ve Fiyat

Pırlanta satan bir çok kuyumcu vardır. Ama siz sayfalarımızı okuduktan ve pırlanta hakkında bilgi sahibi olduktan sonra bizim diğerlerinden neden daha avantajlı olduğumuzu ve pırlantanın aracısız olarak alındığında daha uygun rakamlara alınabileceğini göreceksiniz.

Müşterilerimizin bizden alışveriş yapmayı tercih etmelerinin nedenleri aşağıdadır:

 • Sizin siparişiniz için kimse bizden daha fazla uğraşıp, bütçenize en uygun ve mümkün olabilecek en büyük pırlantayı bulmaya çalışmaz.
 • Müşterilerimiz ödeme yapmadan önce aldıkları pırlantayı görmek isterler. GittiGidiyor üstünden satış yapmaya başlamamızın sebebi budur
 • Aile şirketini her zaman tercih ederler. Bize telefon ile ulaştıklarında gerçekten onları dikkatle dinleyen ve önemseyen biri ile konuşurlar.
 • Müşterilerimiz her zaman karşılarında pırlanta konusunda uzman ve ürün kendisine gönderilmeden önce dikkatle son bir inceleme yapacak uzmanlar isterler. İnternet üzerinden bu hizmeti veren firma bulunmaktadır. (Herhangi bir kalite kontrol (?) elemanı tarafından paketlenmesi ile bizim yani size ürünü satan kişinin bilfiil paketlemesi ve sorumluluğu alması arasında büyük fark vardır.)
 • Toptan pazardan alabilecekleri en iyi fiyatı onlara sunan uzman görüşlerinden memnun kalıyorlar.
 • Müşterilerimiz bugün aldıkları ürünü ilerde değiştirebilmek ve yerine daha büyük bir ürünü almak isterler. Bunu büyük mağazalarda yapma şansınız yoktur.

Pırlanta alışverişinin hayatınızdaki en önemli alışverişlerinden biri olduğunu biliyoruz. Büyük bir ihtimalle internetten bulduğunuz birinden satın almaktan az da olsa bir rahatsızılık duyuyorsunuz. Biz elimizden gelidiğince bu alışverişi aşağıdaki noktalara dikkat ederek, sizin için risksiz ve kolay hale getirmeye çalışıyoruz.

 • Lütfen alışverişdeki gerçek isteklerinizi dikkatlice belirleyin. Beklentilerinizi sıralayın.
 • Sorularınıza cevap verip size uzman tavsiyeleri sunuyoruz.
 • Binlerce pırlanta arasından en uygununu seçmeye çalışıyoruz.
 • Size en iyi kesim ve fiyattaki pırlantayı tavsiye ediyoruz.
 • Tavsiyelerimiz arasından siz, size en uygunu seçiyorsunuz.
 • Pırlantanızın özelliklerini size detaylı olarak bildiriyoruz.
 • Pırlantanızı dikkatlice inceleyip size rapor ediyoruz.

Sizin en iyi pırlanta sahip olmanız için elimizden geldiğince uğraşıyoruz. Sözlerimizin hepsini yerine getiriyoruz. Biz pırlanta uzmanlarıyız ve işimizde çok iyiyiz.

Kahraman Olabilirsiniz

Çoğu pırlanta alışverişleri hayatınızdaki en önemli kişiye veya kendinize önemli günlerde yapılır. Biz sizin en uygun bütçe ile mümkün olan en büyük ve dikkat çekici pırlantaya sahip olup, kahraman olmanıza yardım ediyoruz.

Müşterilerimizin çoğu bizden alışveriş yaptıktan sonra arayıp, pırlantalarının ne kadar dikkat çekip ne kadar çok iltifat aldıklarını söylemişlerdir.

Az sabit giderler, sizin için uygun fiyat demektir.

Biz kendimizi diğer pırlanta satıcılarından düşük sabit giderlerimiz ile ayrı tutmaktayız. Normal bir mücevherci dükkanına girdiğinizde şık dekorasyon ve detaylar ile karşılaşırsınız. Bütün bunların hepsi ciddi rakamlar ve masraftır.

Sizce bunlari kim ödüyor ? Tabii ki müşteriler yani sizler. Bütün bu masraflar bir şekilde fiyatlara yansıyor.

Geleneksel bir kuyumcunun sabit giderleri pırlantanın kendi fiyatından bile yüksek olabilir. Böyle bir durumda bu giderler müşteriye fiyat içinde yansıtılır, siz de boşuna bir rakam ödersiniz. Buradaki soru, siz dükkanın dekorasyonuna yardım mı etmek isityorsunuz, yoksa bütçenizin alabilecegi en iyi pırlantayı mı almak istiyorsunuz.

Tüm toptan piyasa stoklarına bakıyoruz, sadece tek bir stoğumuza değil.

Perakende pırlanta satıcıları ilk önce pırlantayı satın alırlar, daha sonra da bu satın aldıkları pırlantayı satmaya çalışırlar. Eğer bu dükkanlardan alişveriş yaparsanız, sadece onlarin ellerindeki stoklardan alışvriş yapma imkanı bulursunuz.

Ellerinde stokları satmaya çaışan kuyumculara gittiğiniz vakit, siz onların ellerindeki en iyi pırlantayı seçmek zorunda kalırsınız ama bu sizin alabileceğiniz en iyi pırlanta anlamına gelmez.

Siz en iyisini hak ediyorsunuz, onların stoklarındaki en iyiyi degil.

İnternetten satış yapan çoğu firmanın da farki yoktur. Ellerindeki kısıtlı stok pırlantaları listelerler ve sizden de bunların arasından seçmenizi isterler. Kısaca onlar ellerindeki malı satıyorlar, size en uygun olanı değil.

Dürüst ve Tarafsız Pırlanta Değerlendirilmesi

Bizleri zorlayacak miktarlarda stok ttutmadığımız için, elimizdeki pırlantayı size satmak yerine, size sizin istediğiniz ve bütçenizin elverdiği en iyi pırlantayı satmaya çalışıyoruz. Bizim hedefimiz size en iyi pırlantayı bulmak.

Pırlanta işinde ciddi tecrübemiz ve internet satışlarında bizden memnun kalmış müşterilerimiz var.

Sizin için en iyi pırlantayı bulmak için ilk olarak sizden yaşam şekliniz, bütçeniz ve önceliklerinizi öğreniriz. Daha sonra bunlarin doğrultusunda sizin için en uygun olan pırlantayı belirlemeye çalışırız. Uluslararası stokları arastırarak, en uygun fiyata en iyi pırlantayı bulmaya çalisiriz.

Bulunan pırlantanın özelliklerini ve kesim detaylarını inceledikten sonra bu pırlantayı sipariş ederiz. Her pırlantayı sizin beklentilerinizi 100% karşılaması için incelemeden geçiririz. Kendimiz pırlantadan emin olduktan sonra size göndeririz.