Internet üstünden aldığınız her ürünümüz size özel olarak üretilmekte ve paketlenmektedir. Yani siz veya hediye vereceğiniz şanslı kişi ürünlerimizin ilk kullanıcısı olacaksınız. Pırlantayı en ucuza nasıl alabilirim diye düşünüyorsanız tüm sayfalarımızı dikkatle okuyun.

Ürünlerimizin hepsi, aksi belirtilmedikçe altından yapılmıştır, kaplama veya dolgu değildir. Hepsinin üstünde altın damgası bulunmaktadır.

Siparişinizin kısa hikayesi aşağıdaki gibidir.

1 – Siparişiniz bize ulaşınca
OrderGüven içinde istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Ödeme onayınız bize ulaşınca hemen siparişiniz üretime aktarılmaktadır. Çoğu ürünümüzü 7 gün içinde yollamaya çalışmaktayız. Özellikle yüzük aldıktan sonra bize ölçünüzü bir an evvel ulaştırırsanız biz de daha çabuk bir zaman dilimi içinde kazandığınız/aldığınız ürünü gönderebiliriz. Ödemeleriniz bize bankanız üzerinden ulaşmaktadır. Bizler hiçbir şekilde sizin kredi kartı ve kart numaralarınız gibi bilgilerinizi tutmamaktayız. Ödemeleriniz bankanızın serverları üstünden yapılmaktadır. Bu konuda Gizlilik Bilgilerini okuyabilir veya aklınıza takılan soruları bize sorabilirsiniz.

Diamond Selection2 – Taş seçimi
Aldığımız siparişe göre stoklarımızdan hemen siparişinize çıkış yapar ve ürününüzü gönderi öncesi hazırlık için atölyemize çekeriz.

Ring Mount Production3 – Ayar ve Son Değişiklikler
Siparişinizden sonra bize ulaşan yüzük ölçüsü bilgilerinize göre ürününüz size özel ayar işlemine alınır ve montürünüz verdiğiniz ölçüye göre hazırlanır.

Ring Mount Production4 – Ayar Damgası
Yüzüğünüzün ölçü ayarı yapıldıktan sonra altın damgası ve marka damgası vurulur. 14 ayar (585) veya 18 ayar (750) olarak damgalanır.

Quality Control5 – Taş seçimi ve kalite kontrolü
Siparişinize konu olan taş veya taşlarınız özenle kontrol edilir ve montüre takılmak üzere tekrar işleme alınır.

Setting & Polishing6 -Taşınızın takılması
Ustalarımız tarafından satın aldığınız ürüne taşınız özenle takılır. Taş takan ustalarımız meslekte toplam olarak 100 yılın üstünde tecrübeye sahip işlerini çok iyi bilen ve her siparişe özen gösteren ustalardır. Tek tek ürün yapmaya alışık olduklarından her ürünün üstündeki işçilik ele alınca farkedilecek kadar düzgün ve kalitelidir.

Quality Control7 – Paketinizin Hazırlanması
Ürünüz kalite kontrolden ve etiketlemeden çıkınca özenle paketlenir. Orijinal sertifikası eklenir ve sevk öncesi son bir kez daha kontrol edilir. Sıkıca paketlenir ve zarar gelmeyecek şekilde sevke hazır hale gelir.

Dispatch8 – Gönderileriniz
Aksi istenmedikçe tüm gönderilerimizi Yurtiçi Kargo ile yapmaktayız. Tüm gönderilerinizi internet üstünden anında www.yurticikargo.com adresinden takip edebilirsiniz

Customer Satisfaction9 – Memnuniyetiniz
Internet üstünden ürün almak her geçen gün kolaylaşmasına rağmen bazen aldığınız ürünümüz beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Böyle bir durumda size gelen paketin üstündeki telefon numaralarından müşteri servisimize hemen ulaşabilirsiniz. 30 gün içinde hiç soru sormaksızın her ürünü iade edebilirsiniz.

Memnuniyetsizliğiniz halinde lütfen bizimle temasa geçin ve güvenilir kaynaklardan internet üstündan alışveriş yapmanın ne kadar rahat olduğunu size kanıtlayalım.