Su Yolu Gerdanlıklar

Bir su yolu gerdanlık kolyesinin ortalama fiyatı 4.000 ila 10.000 ABD Doları arasında değişmektedir ancak birçok faktör fiyatı etkileyebilir.

  1. Her bir pırlantanın boyutu
  2. Gerdanlığın uzunluğu
  3. Kullanılan altının ağırlığı ve ayarı

Bunun yanı sıra pırlanta su yolu kolyenizin su yolu bilekliklerin uzatılmış şekli olduğunu düşünenler ve bu şekilde teslim edenler, teslim alanlar, bu gerdanlıkların taşlarının yukarı doğru baktığını ve dışarıya doğru bakmadığını (yani döndüğünü görürler).

Su Yolu Gerdanlığınızın hangi açıdan bakılır ise bakılsın sadece taşlarının görülmesi gerekmektedir.

Su yolu gerdanlıklar, su yolu bilekliklerin uzatılmış hali değildir, olmamalıdır.

Boynunuzun şekline ve istediğiniz ölçüye göre açı vererek üretilmelidirler.

Moda ikonlarının sevdiği ışıltılı Pırlanta Su Yolu Gerdanlıklar, her türlü kıyafeti zahmetsizce öne çıkarır. Çok yönlü parlaklığıyla bu Modası Geçmeyen su yolu gerdanlıklar, sade günlerden ultra görkemli gecelere kusursuz bir şekilde geçiş yapar.

Düz Tek sıra Tek Boy mu? Yoksa Süzme mi?

Çok kişisel bir tercih aslında.

Düz Tek Sıra gerdanlıklar da aynı boyutta pırlantalar bulunurken, Süzme Gerdanlıklarda daha büyük, merkezi bir taştan dışarıya doğru ufalan pırlantalar bulunur.

Her iki kolye modeli de şıklığı temsil etse de tasarım varyasyonları farklı estetik ve tercihlere hitap eder. Kişisel tarz şu durumlarda çok önemli bir rol oynar.

Süzme Gerdanlıkların maliyetlerinin daha düşük olduğu düşünülür aslında genel bir yanılgıdır. Süzme gerdanlıklarda kullanılan taş boyları değiştiği için farklı kalitelerde kullanılacak taşların değerleri düşük tutulabilir, karışık taşlar kullanılabilir ve aradaki fark (parlaklık renk vs) de boyların farklılığı olarak anlatılır (bu olmamalıdır ama bu şekilde yaparlar). Süzme gerdanlıklarda eğer merkez taşınız 1 karat ve üstünde olmayacak ise bu teori doğru değildir. Diğer bir nokta da süzme gerdanlıkların yeniden değerlendirilmesi çok eziyetlidir.

Öte yandan, sade zarafeti takdir eden kişiler düz sıra Su Yolu Gerdanlıklarına ilgi duyarlar. Düzü sıra bu kadar aynı taşı bulmak, dizmek, planlamak daha zordur. Ama ortaya eşit parlaklıkta dikkat çekici mükemmel bir gerdanlık çıkacaktır.

Hayattaki konumunuz ne olursa olsun, Su Yolu Gerdanlıklar sonsuz çok yönlülükle erişilebilir bir lüks sunar, tüm tenleri güzelleştirir ve her kıyafete ışıltılı bir ışıltı katar.

HER GÜN SU YOLU GERDANLIK TAKABİLİR MİSİNİZ?

Göz kamaştıran zarafetiyle, Pırlanta Su Yolu Gerdanlıklar günlük ortamlara zahmetsiz bir çekicilik getirir, evet hergün takabilirisiniz tabii ki. Sürekli kullanım için tasarlanan yüksek kaliteli Su Yolu Gerdanlıklar, uygun bakımla günlük kullanıma dayanıklıdır. Bu, kolyenizi bir mücevher kutusunda saklamak ve parçayı içine yerleştirmeden önce onu sıkıca tutturmak anlamına gelir. Ayrıca gerdanlığınızı sıklıkla sıvı bulaşık deterjanı ve suyla düzenli olarak temizlemeli ve yumuşak kıllı bir fırçayla hafifçe fırçalamalısınız.

 

Tam Dolu Su Yolu Gerdanlıklar

Galeri

TAM DOLU FİYAT LİSTESİ

Yarım Dolu Su Yolu Gerdanlıklar

 

Pek çok müşterimiz Su Yolu Gerdanlık takarken kullanıcı da dahil olmak üzere çoğu kişinin gerdanlığı önden göreceği gerçeğinden dolayı yarım dolu seçeneğini tercih ediyor.

Bu yüzden bazı müşterilerimiz bir miktar tasarruf edebiliyor, aynı bütçede daha büyük daha çekici taşlara yönelebiliyor. Yarım kolyelerin bir başka avantajı da uzunluklarının istenir ise ayarlanabilir olması, böylece müşterilerimiz +/- 5 cm uzatıp kısaltabilir. Aslında bu çok yönlülük büyük bir artıdır ve kullanıcının tek parçayı birden fazla şekilde kullanmasına olanak tanır, bu nedenle yarı seçenek kesinlikle alıcıya parasının karşılığını daha fazla verir.

Örneğin 4 karat bir tam dolu su yolu gerdanlıktaki taşlar , yarım dolu gerdanlıktaki taşların neredeyse yarısı büyüklüğündedir. Diğer bir deyişle yarım dolu gerdanlıkların taş boyu neredeyse tam dolu gerdanlığın 2 katı büyüklüğündedir.

 

YARIM DOLU FİYAT LİSTESİ