Özel Servis

1. Özel Danışmanlık

Dost canlısı ve yardımsever ekibimiz sorularınıza en geç 6 saat içinde yanıt verecektir. İsteklerinizi, bütçenizi, beklentilerinizi ve zamanlamanızı anladığımızda Sanal müşterilerimiz, internet üzerinden bir parça Pırlanta Tektaş mücevheri satın alırken, bizzat satın ofşismizden satın alacakları kadar rahatlar. Ayrıca özel salonlarımızdan birinde özel bir randevu da planlayabilir ziyaret edip detaylı bilgi alabilirsiniz.

2. El ile dokunulmuş/Göz ile Seçilmiş Pırlantalar

PırlantaTektas.com dünyanın dört bir yanındaki üreticilerden seçim yaparak, her zaman maksimum ışık performansı için seçilen en doğru dengedeki pırlantaları incelemenize olanak tanır.Listelerimizde iyi/kötü, doğru/yanlış yüzbinlerce pırlantayı görürsünüz. Hangisinin daha doğru olduğuna beraber karar veririz.

3. Özel Tasarım

Pırlantanız seçildikten sonra tasarım ekibimiz vizyonunuzu hayata geçirecek. Sürecimizin ısmarlama doğası şeffaf ve kapsayıcıdır. 

 

4. Takı Üretimi

PırlantaTektas.com un  tüm mücevherleri, Türkiye'de, en üstün ve kaliteli yeni nesil teknolojik ekipmanlar yardımı ile sadece size özel dökülmektedir. Bu neden ile yüzüğünüzde piyasa kuyumcularının aksine herhangi bir kesim, kaynak izi olmaz.  Takılarımız ömür boyu dayanacak şekilde üretilir ve asla seri üretim kullanmayız.

5. Kalite Kontrol ve Medya

PırlantaTektas.com da biz kaç adet sattığımızdan çok ne kadar kaliteli lüks bir mücevher teslim edeceğimize odaklanıyoruz.

Bu nedenle kalite kontrol standartlarımız pırlanta mücevher endüstrisindeki en yüksek standartlardır. Mücevherinizin taşı takılırken bile videoları çekilip sizler ile paylaşılır. Otomasyon e-ticaret sitesi değiliz ve olmayı hedeflemiyoruz. 

Mücevherinizin tam olarak hayal ettiğiniz gibi olması en büyük önceliğimizdir.

 

6. Mutluluk Sağlandı

PırlantaTektas.com mücevherlerinizden %100 memnun kalmanızı bekliyoruz. Aksi takdirde 14 günlük bir iade politikası sunuyoruz. Müşterilerimiz ayrıca sağlam bir mücevher garantisi, ömür boyu takas ve yalnızca davetle katılılabilen özel program ve etkinliklerin avantajlarından da yararlanır.