Rakiplerimiz ve Biz

Bu kadar duygusal heyecanlı ve önemli bir satın alma, kusursuz bir satın alma deneyimini hak eder.

Bu nedenle biz PırlantaTektas.com un bir mücevher satın almak için en iyi, en doğru nokta olması için çok çaba gösteriyoruz.

Pırlantaların (Doğal olsun, İnsan Yapımı olsun)  eşit yaratılmamıştır.

Bir pırlantanın 4C'nin ötesinde, derecelendirme raporunda görülmeyen özellikleri vardır. Özellikle İnsan Yapımı Laboratuvar elmasları, büyüme yöntemlerine bağlı olarak gri, kahverengi veya mavi tonlara sahip olabilir. Eğitimli ekibimiz, güzel ve kötü bir laboratuvar elması arasındaki farkı nasıl anlayacağını bilir ve sizi yanlış seçim yapmaktan korur.

Kalite kontrol

Her bir mücevherinize ve pırlantanıza ve özelliklerine göre özel olarak seçiyor ve üretiyoruz. Kalite kontrol standartlarımız kaliteli mücevherlerde en yüksek standartlar arasındadır.

Benzersiz Müşteri Hizmeti

Sanal konsiyerj deneyimimiz, çevrimiçi alışverişin esnekliğini özel bir kuyumcunun yüksek dokunuşlu avantajlarıyla birleştirir. Bizimle whatsapp, video konferans, e-posta yoluyla görüşün veya özel showroomlarımızdan birini ziyaret edin (hangisi sizin için en uygunsa). Konsiyerjiniz yardımsever, son derece duyarlı ve mükemmel yüzüğü veya güzel mücevher parçasını yaratmanıza yardımcı olmaya kendini adamıştır.

Ömür Boyu Takas Garantili Yeniden Satış

Doğru seçimi yaptığınızdan o kadar eminiz ki, yatırımınızın korunmasına yardımcı olacağız. Orijinal pırlantanızı sonsuza kadar yenisini satın almak için tam değer karşılığında takas edin. PırlantaTektas.com'dan satın alan müşterilerimize yeniden satışta finansal teklif garanti edilir.

UCUZ GÖRÜNEN E-TİCARET SİTELERİNDEN UZAK DURUN

Görmeden Satın Almayın

Müşterilerimiz gözlerimize güveniyor. Toplamda binlerce saat pırlanta inceleme deneyimimiz bulunmaktadır. Önceden incelemeden ve onaylamadan asla bir müşteriye pırlanta satmayız. Uygun fiyatlı bir e-ticaret sitesinden satın almayı seçerseniz, değeri veya kalitesi ne olursa olsun size her türlü pırlantayı satarlar. Sevkiyattan önce e-ticaret şirketindeki hiç kimsenin pırlantanıza bakmaması riskini alırsınız. Bire bir de yakından görüldüğünde kalitesi düşük, satılamayan pırlantalar internette ucuza satılmaya çalışılıyor.

Kalite Önemlidir

Bazı rakiplerimizin taşlarını bizzat görme fırsatımız oldu ve standartlarımızın çok altındaydı. Seri üretilen altın montürler belirli pırlanta boyutlarına uyacak şekilde yapılır; bu da çirkin, büyük boyutlu uçlara, çarpık ayarlara ve pırlantaların kaybolmasına neden olabilir. Ucuz metal dökümler zamanla kırılabilir ve parçalanabilir.

Yüzüğünüzü endişelenmeden gururla takabilmeniz gerekir.

Anlık Mevcut Pırlanta Taş Stoğu

Size yalnızca fiziksel olarak incelediğimiz ve showroomlarımızdan birinde bulundurduğumuz  pırlantaları satacağız. Düşük fiyatlı düşük kalite satan siteler çoğu zaman size sattıkları pırlantaya sahip değildir. Anlık istediğiniz pırlanta artık toptancıda mevcut değilse, sizi daha pahalı bir alternatif satın almaya teşvik edeceklerdir. Buna başka bir ad da verebilirsiniz ama bu bir yem ve değiştirmedir ve bu lüks değildir.

Satın Alma Sonrası Avantajlar

Diğer satıcılardaki İnce minik yazıları mutlaka okuyun. Uygun fiyatlı sitelerdeki mücevher garantileri ya çok azdır ya da hiç yoktur. Çoğu şirket pırlanta takası, garantili yeniden satış veya ücretsiz ömür boyu onarım sunmaz. PırlantaTektas.com'da alışverişiniz ödeme aşamasında bitmiyor. Ücretsiz yeniden boyutlandırma ve sağlam bir garanti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Düşük Fiyatlar = Düşük Kalite

Bütçeye uygun e-ticaret siteleri düşük marjlarla çalışır, bu nedenle daha düşük fiyatlar sunabilirler. Ancak düşük marjlar, düşük kaliteli hizmet ve düşük kaliteli mücevher anlamına gelir. Bu, mümkün olan her yerde işin ucunu kaçırmak, elmasları denetlememek, ucuz metal döküm kullanmak ve kalite kontrolünden kaçınmak anlamına geliyor. Niteliğe değil niceliğe odaklanmak anlamına gelir. Müşteri düzeyindeki hizmet seviyemizi, gönül rahatlığımızı ve kaliteli takılarımızı bütçe fiyatlarıyla sunmak kesinlikle mümkün değil.

Doğru Seçim mi?

Pırlantalar yılbaşı ağaçları gibidir, önce iyiler satar, vasat olanlar ise oyalanır. Zeki gözümüz için yeterince iyi olmayan pırlantalar internette ucuza listeleniyor. Harika bir "anlaşma" elde edebilirsiniz, ancak çok geç olana kadar hatanızı fark edemeyebilirsiniz.

Ya Yanlış Seçerseniz?

Güzel bir laboratuvar pırlantasını yeniden satmak mümkün olsa da, düşük kaliteli bir pırlantayı yeniden satmak zor olabilir. Uygun fiyatlı bir e-ticaret sitesinden yanlışlıkla kötü bir pırlanta satın alırsanız, iade tarihiniz geçtikten sonra pırlantaya sıkışıp kalabilirsiniz. PırlantaTektas.com'da korunuyorsunuz. Küratörlüğümüze o kadar güveniyoruz ki, takas ve geri alımı garanti ediyoruz. Siz bir pırlanta uzmanı olmayabilirsiniz ama biz öyleyiz.

Aşırı Detaycı Pırlanta Ekibimiz ile Tanışın

Aradığınız kaliteli bir pırlanta ise başka yere bakmayın. Sattığımız pırlantaların tümü kişisel olarak detaylı incelenir ve videoları mikroskoplar yardımı ile kayıt edilir. incelendi, incelendi, test edildi ve showroomlarımızdan birinde videoya çekildi. Sadece müşterilerimiz için işleri pırlantaları değerlendirmeye ve onaylamaya adanmış operasyon profesyonellerinden oluşan eksiksiz bir ekibimiz var ve asla görmeden kontrol etmeden satmayız.

Siz en iyisini hak ediyorsunuz ve biz bunu sunmak için buradayız.